asystent / ka działu bhp in tychy

job type
praca tymczasowa

location
tychy, śląskie
job category
administracja biurowa
reference number
52584

job description

oferujemy

  • przyjazne biuro z pozytywną energią
  • -wypłatę zawsze na czas
  • umowę o pracę tymczasową
  • dodatki do wypłaty : miesięczne, kwartalne, "wczasy pod gruszą", dodatki świąteczne, paczki dla dzieci,
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • pakiet benefitów ( karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki do sklepów).

zadania

  • aktywny udział w organizowaniu szkoleń BHP i p.poż,
  • koordynacja bieżących projektów dotyczących BHP i wymagań korporacyjnych,
  • aktualizacja rejestru środków chemicznych,
  • aktywny udział w tematach związanych z ochroną środowiska (w tym gospodarka odpadami),
  • opracowywanie instrukcji postępowania bezpieczeństwa i ochrony środowiska,
  • aktywny udział w rozwijaniu procesu ergonomii stanowisk pracy,
  • przegląd wymagań prawnych BHP, OŚ i ppoż,
  • pomoc w codziennej pracy działu BHP,

responsibilities

  • wykształcenie kierunkowe BHP/ochrona środowiska,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • otwartość na nowe informacje, zapał do pracy, chęć zdobywania doświadczenia,
  • dodatkowym atutem będą wcześniejsze praktyki w dziale BHP.