asystent / ka w dziale zakupów in tychy

job type
praca tymczasowa

location
tychy, śląskie
job category
administracja biurowa
reference number
52559

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV – jesteśmy tuż obok!

oferujemy

- wypłatę zawsze na czas!

- umowę o pracę tymczasową

- ATRAKCYJNE PREMIE

- dodatki do wypłaty : miesięczne, kwartalne,

- "wczasy pod gruszą",

- dodatki świąteczne,

- paczki dla dzieci,

- dodatkowe ubezpieczenie

- opiekę medyczna i dostęp do zniżek na zakupy - pakiet Randstad Plus -już od 1 dnia pracy z Randstad!

zadania

-zapewnienie sprawnego funkcjonowania pracy biura działu zakupów

-wystawianie zamówień w systemie SAP

-bieżąca współpraca ze specjalistami ds. zakupów

-codzienny kontakt z klientem wewnętrznym oraz dostawcami (komunikacja w języku polskim i angielskim)

-wykonywanie innych czynności na polecenie przełożonego

responsibilities

-minimum roczne doświadczenie na stanowisku asystentki/ta biura lub pokrewnym

-łatwość nawiązywania kontaktów (umiejętności komunikacyjne)

-bardzo dobra obsługa komputera w tym szczególnie MS Office, MS Excel, MS Power Point, SAP (będzie atutem) oraz urządzeń biurowych

-dobra znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

-rzetelność, samodzielność i kreatywność.