asystent w dziale sourcingu in stargard

job type
praca tymczasowa

location
stargard, zachodniopomorskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
58012
phone
+48 132

Dla firmy CARGOTEC, lidera w zakresie produkcji maszyn do przeładunku kontenerów, automatyki portowej i serwisu, poszukamy dynamicznych kandydatów o analitycznym sposobie myślenia na stanowisko  asystent/ka w dziale sourcingu . Jeśli szukasz doświadczenia i lubisz nowe wyzwania, posiadasz zdolności analityczne a komunikacja w języku angielskim sprawia Ci przyjemność to ta oferta jest dla Ciebie.

oferujemy

  • pracę w dużej i wciąż rozwijającej się firmie o globalnym zasięgu,
  • 2500 brutto plus premia kwartalna do 2500 brutto,
  • dofinansowanie posiłków w firmowej stołówce,
  • pracę w wysokich standardach i cenne doświadczenia zawodowe,
  • nowoczesne narzędzia pracy,

zadania

  • analiza danych, wyszukiwanie szczegółów, gromadzenie rysunków technicznych
  • ścisła współpraca z naszą fabryką w USA
  • praca z systemem i danymi
  •  poszukiwanie nowych rozwiązań, celem zwiększenia zysków i minimalizacji kosztów produktów
  • dbałość o jakość, koszt i terminowość dostaw

oczekujemy

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • preferowane wykształcenie techniczne
  • analityczny sposób myślenia
  • chęć i motywacja do pracy
  • umiejętność pracy w zespole