asystent w dziale statystycznym in warszawa

job type
praca tymczasowa

location
warszawa, mazowieckie
job category
Administracja, Obsługa techniczna
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57821
phone
+48 697890064

Poszukujesz firmy, która da Ci możliwość rozwoju? Lubisz wyzwania i chcesz pracować z najbardziej rozpoznawalnymi produktami oraz poszerzać swoje horyzonty - aplikuj!

oferujemy

  • stałe godziny pracy
  • umowę o pracę tymczasową do 30 września z możliwością przedłużenia
  • zdobywanie profesjonalnych doświadczeń zawodowych w międzynarodowym środowisku
  • dostęp do platformy Randstad+ - opieka medyczna, pakiety sportowe, kody rabatowe i wiele innych atrakcji

zadania

  • Zakładanie rabatów zgodnie z otrzymanym wnioskiem
  • Dbałość o prawidłową bazę klientów, wprowadzanie i aktualizacja danych podstawowych
  • Zakładanie i utrzymywanie prawidłowego przypisanie klientów do sieci handlowych
  • Zakładanie i utrzymywanie dostawców w systemach ERP
  • Efektywna współpraca z klientem wewnętrznym i zewnętrznym w zakresie wykonywanych czynności

oczekujemy

  • Wykształcenie min. średnie preferowane ekonomiczne lub informatyczne
  • Skrupulatność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Znajomość systemów SAP/Oracla mile widziana i będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość angielskiego mile widziana