asystent zespołu w zespole jakości projektowej bu wes in wrocław

job type
praca tymczasowa

location
wrocław, dolnośląskie
job category
administracja biurowa
reference number
51928

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z branży motoryzacyjnej.

Dla naszego Klienta, nowoczesnej firmy produkcyjnej lidera branży Automotive z Wrocławia poszukujemy pracowników na stanowisko:

Asystenta zespołu w jakości projektowej

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową oraz realną szansę na późniejsze przejęcie przez firmę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • pracę od poniedziałku do piątku 8.00-16.00
  • pracę blisko centrum Wrocławia
  • możliwość zdobycia doświadczenie w międzynarodowej firmie
  • dofinansowaną stołówkę na terenie zakładu
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • półroczną premię
  • dodatkowe benefity ( Karta Sportowa, Prywatna Opieka Medyczna, Dodatkowe Ubezpieczenie Zdrowotne, Zniżki na wydarzenia Kulturalne oraz dodatkowe zniżki na zakupy on-line)

zadania

  • wspieranie zespołu jakości projektów w realizacji bieżących zadań
  • uzupełnianie i tworzenie raportów pomiarowych w programie MS Excel
  • zlecanie pomiarów geometrycznych w laboratorium pomiarowym
  • rejestracja danych jakościowych z systemów (SAP, PLM, eProcurement)
  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji projektów wdrożeniowych oraz procesów związanych z uruchomieniem procesów produkcyjnych
  • współudział w bieżących projektach

responsibilities

  • studenci ostatnich lat studiów lub absolwenci (preferowane uczelnie techniczne)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość MF Office (Excel, Power Point)
  • umiejętność pracy w grupie
  • odpowiedzialność, systematyczność i dokładność