asystent/ka biura - recepcjonista/ka in warszawa

job type
praca tymczasowa

location
warszawa, mazowieckie
job category
Przemysł
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57728
phone
+48 607373586

Chcesz pracować w biurze? Jesteś dokładna/a i punktualna/y ? Lubisz dynamiczną pracę?

Gdy Twoja odpowiedź brzmi tak, to aplikuj!

oferujemy

  • ciekawą pracę w biurze międzynarodowej firmy z branży motoryzacyjnej
  • docelowo pracę na dłużej, zatrudnienie tymczasowe tylko do 3 miesięcy
  • bogaty pakiet medyczny
  • ubezpieczenie grupowe
  • miejsce parkingowe
  • przyjazną atmosferę pracy
  • pracę w dzielnicy Włochy
  • godziny pracy: od poniedziałku do czwartku: 8:30-17:15 w piątki 8:30-13:45

zadania

  • Bieżąca obsługa recepcji
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz przesyłek kurierskich
  • Obsługa centrali telefonicznej
  • Zarządzanie salami konferencyjnymi
  • Rezerwacja noclegów dla pracowników biura
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez dział sprzedaży i pozostałe działy firmy

oczekujemy

  • Zaangażowania i bardzo dobrej organizacji pracy
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Znajomości obsługi komputera (MS Office) oraz urządzeń biurowych
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47 Oferta pracy tymczasowej