asystent/ka do działu zakupów operacyjnych in stargard

job type
praca tymczasowa

location
stargard, zachodniopomorskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57595
phone
+48 506 463 132

Obecnie dla firmy CARGOTEC fabryki Kalmar lidera w zakresie produkcji maszyn do przeładunku kontenerów, automatyki portowej i serwisu, szukamy kandydatów na stanowisko  asystent/ka do działu zakupów operacyjnych. Jeśli szukasz doświadczenia, to jest to oferta dla Ciebie.

oferujemy

  • pracę w dużej i wciąż rozwijającej się firmie o globalnym zasięgu,
  • pensję 2500 brutto plus premie kwartalne do 2500 brutto
  • dofinansowanie posiłków w firmowej stołówce,
  • pracę w wysokich standardach i cenne doświadczenia zawodowe,
  • nowoczesne narzędzia pracy,

zadania

  • przestrzeganie procedur oraz instrukcji systemowych
  • zapewnienie dostępności komponentów do produkcji
  • codzienna współpraca z dostawcami materiałów oraz usług transportowych
  • przygotowywanie i wysyłanie zamówień zgodnie z potrzebami produkcyjnymi
  • aktywne monitorowanie statusu przesyłek
  • współpraca z innymi działami

oczekujemy

  • język angielski - na poziomie komunikatywnym - niezbędne
  • studia wyższe - ukończone lub w trakcie - na kierunku: Logistyka, Handel lub pokrewne - pożądane
  • obsługa komputera (pakiet Office) - niezbędne
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność i staranność