asystent/ka ds. kadrowych in warszawa

job type
praca tymczasowa

location
warszawa, mazowieckie
job category
Administracja, Obsługa techniczna
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57470
phone
+48 605 333 438

Procter&Gamble to jedna z największych firm działających w branży FMCG, również dzięki współpracy z Agencją Randstad znajduje najlepszych kandydatów do wielu rozwojowych projektów rekrutacyjnych. Zdobywaj doświadczenia w jednej z największych firm działających w branży - dołącz do szeregów naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę.

Jeśli nie boisz się wyzwań, nie czekaj i aplikuj już teraz!

oferujemy

  • pracę na pełen etat na czas określony - umowa o pracę za pośrednictwem Agencji Randstad
  • codzienny kontakt z językiem angielskim
  • komfortowe warunki pracy
  • pakiet medyczny to już podstawa, ale my wychodzimy o krok dalej: dostaniesz dostęp do całej platformy benefitowej; poznaj plusy pracy dla Randstad

zadania

  • organizowanie spotkań wewnętrznych działów firmy
  • utrzymywanie i prowadzenie list pracowników
  • organizacja szkoleń
  • pomoc w prowadzaniu dokumentacji
  • kontakt z pracownikami

oczekujemy

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego - poziom zaawansowany
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, szczególnie Excel
  • komunikatywność i otwartość
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej