asystent/ka ds. logistyki in radziemice

job type
praca tymczasowa

location
radziemice, małopolskie
job category
Administracja, Obsługa techniczna
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57637
phone
+48 663500901

Szukamy pracowników administracyjnych, którzy będą wsparciem w dziale logistyki i planowania produkcji,

nie musisz mieć doświadczenia w firmie produkcyjnej, ale jeśli nie obawiasz się wyzwań , komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim, nie przeraża Cię Excel, aplikuj !

oferujemy

  • umowę na rok - bez okresu próbnego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • wdrożenie stanowiskowe ,
  • nowe doświadczenia i rozwój kompetencji w firmie o międzynarodowych strukturach,

o benefity zapytaj nas na rozmowie rekrutacyjnej - dostępne różne warianty

zadania

  • wsparcie administracyjne w dziale logistycznym
  • koordynowanie zamówień komponentów,
  • bieżące raportowanie,

oczekujemy

  • że z zaangażowaniem i odpowiedzialnością będziesz wykonywać powierzone zadania,
  • że w minimum podstawowym zakresie obsługujesz program Excel
  • że komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim (A2/B1),