asystent/ka kierownika magazynu z językiem niemieckim in łódź

job type
praca stała

location
łódź, łódzkie
job category
magazyn
job type
praca stała
reference number
51541

Posiadasz pierwsze doświadczenie w dziale magazynu? A może własnie ukończyłeś studia na kierunku logistyka lub pokrewne i chciałbyś zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe? Dodatkowo komunikatywnie posługujesz się językiem niemieckim? Jeśli tak, mamy pracę dla Ciebie!

oferujemy

  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • codzienny kontakt z językiem niemieckim
  • pakiet prywatnej opieki medycznej
  • kartę sportową
  • dobrą atmosferę w pracy

zadania

  • realizacja prac wspomagających bieżące funkcjonowanie magazynu
  • porządkowanie dokumentacji w języku niemieckim
  • organizacja korespondencji w języku niemieckim
  • umawianie i organizacja spotkań
  • drobne prace tłumaczeniowe (DE-PL, PL-DE)
  • realizacja zamówień materiałów pomocniczych oraz opakowań według ściśle przyjętego schematu postępowania
  • realizacja codziennych obowiązków wyznaczanych na bieżąco przez przełożonego

responsibilities

  • minimum średniego wykształcenia (mile widziani studenci zaoczni/absolwenci kierunku logistyka)
  • dobrej znajomości języka niemieckiego
  • dobrej znajomości pakietu MS Office
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • systematyczności, dokładności, komunikatywności
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku