asystent/ka recepcji in wrocław

job type
praca stała

location
wrocław, dolnośląskie
job category
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
61504
phone
+48 665699799

Agencja Pracy Tymczasowej Randstad Polska Sp. z o.o. poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

ASYSTENT/KA RECEPCJI

Masz szansę zdobyć pracę z bardzo atrakcyjnym wynagrodzeniem - nie zwlekaj i wyślij nam swoje cv!

oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • umowę o pracę na pełny etat,
  • stabilną pracę wśród profesjonalistów,
  • możliwość rozwoju poprzez system szkoleń,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • pakiet benefitów w ramach Randstad PLUS (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, zniżki do kin i rabaty do sklepów)

zadania

  • koordynacja przestrzeni biurowej recepcji,
  • obsługa firmowej linii telefonicznej, poczty i poczty elektronicznej,
  • prowadzenie rejestru obiegu dokumentów,
  • obsługa klienta wewnętrznego i zewnętrznego (przygotowanie przepustek, koordynacja wizyt),
  • obsługa programu SAP (tworzenie zamówień),
  • rezerwacja sal konferencyjnych i przygotowanie ich na spotkania.

oczekujemy

  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny,
  • doskonałej organizacji pracy własnej,
  • bardzo dobrej obsługi komputera,
  • doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą klienta,
  • znajomość obsługi systemu SAP będzie dodatkowym atutem.