asystent/ka zarządu in łódź

job type
praca stała

location
łódź, łódzkie
job category
administracja biurowa
job type
praca stała
reference number
52410

Posiadasz doświadczenie na stanowisku asystenta/ki ? Chcesz rozwijać swoje umiejętności w międzynarodowej korporacji? Zapraszamy do składania aplikacji.

oferujemy

  • pracę w energicznie rozwijającej się firmie, która jest światowym leaderem w branży
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportowo-rekreacyjną
  • dofinansowanie do szkoleń i nauki języków
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku

zadania

  • prowadzenie biura i zapewnienie jego sprawnego funkcjonowania oraz nadzór nad pracą recepcji
  • administrowanie powierzchnią biurową i wsparcie zarządu firmy w zakresie wszelkich obowiązków sekretarskich
  • koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji
  • prowadzenie projektów usprawniających procesy administracyjne
  • utrzymywanie kontaktów z dostawcami i partnerami firmy oraz kontrahentami
  • organizowanie imprez, wydarzeń, konferencji oraz wizyt gości
  • prowadzenie gospodarki zapasami materiałów biurowych
  • zarządzanie flotą aut firmowych
  • raporty i analizy kosztowe w zależności od potrzeb zarządu
  • obsługa pracowniczej karty sportowo-rekreacyjnej

responsibilities

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację
  • doskonałej umiejętności organizacji zadań i planowania czasu
  • bardzo wysokich zdolności interpersonalnych i łatwości budowania relacji
  • wysokiej kultury osobistej oraz dyskrecji
  • umiejętności prowadzenia negocjacji z kontrahentami
  • elastyczności i dynamizmu w działaniu
  • dobrej znajomości obsługi pakietu MS Office w tym Excel i Power Point