automatyk in belsk duży

job type
praca stała

location
belsk duży, mazowieckie
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
57736
phone
+48 697 660 347

Chcesz rozwijać się w jednej z największych firm z branży FMCG.

oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o silnej pozycji na rynku
  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii i systemów
  • Pracę wśród specjalistów w swojej branży
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia

zadania

  • Nadzór nad pracą linii produkcyjnych w zakresie utrzymywania ich ciągłości pracy
  • Wykonywanie przeglądów okresowych aparatury automatyki
  •  Prace uruchomieniowe przy zadaniach inwestycyjnych od strony automatyki
  • Tworzenie dokumentacji elektrycznej oraz oprogramowania dla nowych maszyn i urządzeń

oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe techniczne: automatyka, robotyka lub pokrewne
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość sterowników programowalnych PLC
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem
  • Dyspozycyjność do pracy w systemach zmianowych