automatyk in kozietuły

job type
praca stała

location
kozietuły, mazowieckie
job category
Projektowanie
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
6-12 miesięcy
reference number
55549
phone
+48 697 660 347

Jeżeli ciągle poszukujesz możliwości poszerzania i rozwoju wiedzy i umiejętności z obszaru automatyki, ta oferta jest idealna dla Ciebie. Aplikuj !

oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

zadania

  • regulacja i naprawa urządzeń, dbałość o ciągłą i pełno wydajną pracę
  • prowadzenie sprawnej diagnostyki, optymalizacji technologii procesów
  • bieżące usuwanie awarii i usterek
  • przeprowadzanie remontów i konserwacji maszyn i urządzeń zgodnie z planem utrzymania ruchu
  • programowanie sterowników maszyn i urządzeń

oczekujemy

  • minimum rocznego doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej
  • wykształcenie techniczne z obszaru automatyki/elektromechaniki
  • znajomość sterowników S5 i S7 (Siemens )
  • uprawnienia SEP do 1kV (eksploatacja)
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym