automatyk in krapkowice

job type
praca stała

location
krapkowice, opolskie
job category
Przemysł
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
57585
phone
+48 232

Szukasz pracy, w której wykorzystasz wiedzę z obszaru elektryki, robotyki i mechaniki?

Dołącz do zespołu w międzynarodowej firmie produkcyjnej i bierz udział w procesie rozwijania nowych produktów z branży papierniczej!

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

AUTOMATYK

oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio przez Firmę
  • umowa o pracę + premie
  • ciekawe i samodzielne stanowisko
  • nowoczesny park maszynowy, dający możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  •  bogaty pakiet socjalny, w tym karta Multisport, zajęcia i wydarzenia sportowe, wyjścia integracyjne na kręgle, imprezy firmowe, dofinansowanie do "wczasów pod gruszą", itp.

zadania

  • planowanie i prowadzenie przeglądów, konserwacji maszyn oraz urządzeń i instalacji,
  • bieżąca diagnostyka i usuwanie awarii układów sterowania ( PLS, DSC, SCADA)
  • udział w uruchomieniu i wdrażaniu nowych technologii,
  • modernizacje i udoskonalanie systemów automatyki,

oczekujemy

  • wykształcenie kierunkowe,
  • gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym,
  • uprawnienia SEP G1 (mile widziane pow. 1kV),
  • znajomość systemów automatyki.