Mail to a Friend

broker ubezpieczeń in kraków

job type
praca stała

location
kraków, małopolskie
job category
Ubezpieczenia
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
56870
phone
+48 +48 697 240 312

Szukamy kandydatów gotowych do podjęcia nowych wyzwań dla renomowanej firmy z zakresu doradztwa ubezpieczeniowego. Chcesz dzielić się swoim doświadczeniem i budować biznes na rynku Małopolski? Czekamy na Twoją aplikację!

oferujemy

  • pracę w międzynarodowej, renomowanej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa, premie kwartalne (uzależnione od osiągniętych wyników), premie roczne
  • portfel klientów
  • umowę o pracę
  • samochód służbowy (bądź ryczałt)

zadania

  • rozwój powierzonego portfela Klientów( Klient korporacyjny ) oraz poszukiwanie aktywne nowych Klientów w zakresie programów ubezpieczeniowych : ubezpieczenia życiowe, grupowe, medyczne
  • negocjowanie warunków umów, przygotowywanie zapytań ofertowych i porównania ofert
  • profesjonalna współpraca z Klientem zewnętrznym i wewnętrznym, towarzystwami ubezpieczeniowymi
  • administrowanie korespondencją i dokumentacją, praca z danymi w systemach, raportowanie
  • nadzór na prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów pomiędzy klientem, firmą a ubezpieczycielem

oczekujemy

  • Min 3 letnie doświadczenie na stanowisku Brokera lub min 3 letnie doświadczenie w zawieraniu ubezpieczeń grupowych/życiowych/medycznych
  • Znajomość produktów, obszarów związanych z ubezpieczeniami benefitowymi dla pracowników (grupowe – duże grupy ubezpieczonych czyli min 100, optimum 250—500 osób, ubezpieczenia na życie, zdrowotne, medyczne).
  • Dobra obsługa komputera w zakresie aplikacji biurowych
  • (przede wszystkim Excel),
  • Zdany egzamin brokerski będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem

Employment Agency - registry number 47