broker ubezpieczeniowy in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
Ubezpieczenia
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
57466
phone
+48 667 500 197

Pracuj w firmie, która zapewni Ci prestiż w środowisku! Podejmij współpracę w renomowanej firmie z długoletnim, międzynarodowym doświadczeniem w pośrednictwie ubezpieczeniowym i reasekuracyjnym.

oferujemy

  • samodzielne stanowisko, mające realny wpływ na kształtowani się biznesu
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie będącej światowym liderem wśród pośredników ubezpieczeniowych
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bardzo dobre wynagrodzenie zasadnicze +możliwość uzyskania premii
  • podstawowe narzędzia do pracy (telefon, laptop)

zadania

  • odpowiedzialność za obsługę nowych klientów biznesowych, oraz za generowanie przychodu na terenie woj. mazowieckiego
  • nawiązywanie długotrwałych relacji oraz współpraca z klientami w zakresie programów ubezpieczeniowych (majątkowe i komunikacyjne)
  • raportowanie dyrektorowi na temat osiągniętych wyników
  • podnoszenie kwalifikacji i kompetencji zwiększających efektywność własnego działania

oczekujemy

  • minimum 2 letniego doświadczenia w sprzedaży ubezpieczeń- komunikacyjnych bądź majątkowych
  • doświadczenia w obsłudze i pozyskiwaniu klientów biznesowych
  • wykształcenia wyższego
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2
  • prawo jazdy kat. B
  • systematyczności i konsekwencji w prowadzonych działaniach