brygadzista / brygadzistka in lubań

job type
praca stała

location
lubań, dolnośląskie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
51493

Jeśli miałeś/aś okazję zarządzać zespołem w obszarze produkcyjnym i chcesz się dalej rozwijać w tym zakresie, mój Klient - lider w branży kosmetycznej z terenu Lubania - poszukuje jeszcze 2 osób na stanowisko BRYGADZISTY/KI dla swojej wzrastającej załogi produkcyjnej.

oferujemy

  • pracę w stabilnej i wciąż rozwijającej się firmie
  • wsparcie w codziennym pełnieniu obowiązków
  • umowę o pracę bez pośredników
  • niezbędny etap szkoleń wdrażających
  • podstawę wynagrodzenia plus miesięczną premię
  • atrakcyjne środowisko pracy bez uciążliwych warunków

zadania

  • zarządzanie zespołem podległych pracowników, wyznaczanie zadań
  • nadzór nad prawidłowym wykonywaniem planu produkcyjnego
  • sprawowanie nadzoru nad produkcją w tym nadzór nad dokumentacją i prawidłowym przebiegiem procesów
  • dbałość o przestrzeganie przepisów BHP i P-POŻ
  • cykliczne raportowanie

responsibilities

  • doświadczenia w pracy na pokrewnym stanowisku w obszarze produkcyjnym
  • dobrej organizacji czasu pracy
  • poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania oraz zespół