business analyst (sap mm) in łódź

job type
praca stała

location
łódź, łódzkie
job category
IT - administracja
job type
praca stała
reference number
51883

Masz zdolności analityczne i lubisz pracować z ludźmi? Chcesz rozwijać swoje doświadczenie we wdrożeniach SAP MM ? Podróże Ci nie straszne i kochasz słodycze? Aplikuj do Barry Callebaut!

oferujemy

  • ambitne rozwojowe projekty
  • możliwość podróżowania po całym świecie (do 30% czasu pracy) - główne kierunki to Belgia i Szwajcaria
  • pracę z ludźmi z różnych regionów
  • umowę o pracę
  • bogaty pakiet benefitów i socjalny a poza tym w biurze czekolada, owoce i warzywa

zadania

  • prowadzenie projektów wdrożeniowych i rozwojowych SAP MM i aplikacji z nim powiązanych
  • przygotowanie analizy i specyfikacji usprawnień związanych z modułem SAP MM
  • prowadzenie projektów rozwojowych i usprawniających w procesie P2P (Purchase to Pay)
  • współpraca z biznesem i przekładanie ich potrzeb na język technologii

responsibilities

  • doświadczenia w pracy z SAP MM
  • doświadczenia we wdrożeniach SAP MM w roli analityka lub key usera
  • mile widziana znajomość SaaS
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie