customer service representative z językiem niemieckim in kraków

job type
praca tymczasowa

location
kraków, małopolskie
job category
administracja biurowa
reference number
52562

Skończyłeś studia, znasz język niemiecki, a i angielski nie jest Ci obcy? Szukasz swojej pierwszej poważnej pracy? Teraz masz szansę zdobyć stanowisko z perspektywami na dalszy rozwój zawodowy, a do tego dobre pieniądze na samodzielny start.

oferujemy

  •  pracę dla wiodącej firmy z branży paliwowej
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • przyjazne miejsce pracy (chill rooms, game rooms)
  • międzynarodowe środowisko
  • elastyczne godziny pracy
  • dofinansowanie do posiłków
  • pakiety sportowe, zniżki do kin, dodatkowy pakiet medyczny
  • wynagrodzenie ok. 4000 brutto

zadania

  • zadania związane z pracą telefoniczną lub mailową z klientem indywidualnym bądź biznesowym (front-office)
  • wsparcie działu w pracach administracyjnych (back office)
  • wychodzenie z inicjatywą w sprawach związanych z rozwojem oraz usprawnieniem pracy firmy

responsibilities

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego i niemieckiego
  • szybkiego przyswajania i przetwarzania informacji
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • chęci pracy w zespole i czynnego udziału w pracy zespołu
  • pozytywnego nastawienia i motywacji do pracy