doradca ds kosmetyków naturalnych in warszawa

job type
praca tymczasowa

location
warszawa, mazowieckie
job category
Sprzedaż
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
55882
phone
+48 603307100

Chcesz zdobyć doświadczenie w profesjonalnej obsłudze klienta? Lubisz pracę z ludźmi? Chcesz pracować w ciekawym miejscu? Interesujesz się tematyką naturalnych kosmetyków, ekologią bądź zdrowym stylem życia? Jeżeli tak - nie zwlekaj, dołącz do naszego zespołu! Aktualnie dla naszego klienta, właściciela luksusowych kosmetyków naturalnych, poszukujemy osoby na stanowisko: Doradca ds. kosmetyków naturalnych.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie (22 PLN brutto/h),
  • szkolenia produktowe,
  • samodzielną pracę z wysokiej jakości kosmetykami naturalnymi dla dynamicznie rozwijającej się marki premium,
  • możliwość rozwoju,
  • zatrudnienie na umowę zlecenie w niepełnym wymiarze godzin (około 20 h tygodniowo),
  • elastyczny grafik,
  • lokalizacja sklepu: lotnisko Chopina,
  • pracę w ciekawym otoczeniu.

zadania

  • profesjonalna obsługa klientów,
  • doradztwo w zakresie pielęgnacji skóry oraz doboru oferowanych kosmetyków,
  • dbałość o wizerunek marki Phenomé,
  • budowanie relacji z klientami oraz personelem sklepu zlokalizowanego w strefie wolnocłowej,
  • dbanie o właściwą ekspozycję produktów.

oczekujemy

  • dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację,
  • co najmniej średniego wykształcenia (mile widziany: status studenta / osoby uczącej się),
  • wiedzy z zakresu pielęgnacji skóry,
  • mile widziane jest doświadczenie w obsłudze klienta oraz w sprzedaży kosmetyków naturalnych bądź kosmetyków marki premium,
  • otwartości, entuzjazmu i wysokich umiejętności interpersonalnych,
  • zaangażowania w wykonywaną pracę,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • gotowości do zdobywania i poszerzania wiedzy z zakresu kosmetyków i pielęgnacji cery,
  • dodatkowym atutem będzie zainteresowanie tematyką naturalnych kosmetyków/ ekologii / zdrowego stylu życia.