doradca klienta w sklepie z kawą - różne lokalizacje! in wrocław

job type
praca tymczasowa

location
wrocław, dolnośląskie
job category
Obsługa klienta, Telemarketing, Call center
working hours
część etatu
experience
0-6 miesięcy
reference number
59571
phone
+48 697240229

job description

Szukasz pracy z elastycznym grafikiem! ?

Chcesz pracować w świecie kawy dla jednej z najbardziej rozpoznawanych marek?

Jeżeli tak to zapraszamy serdecznie do aplikowania na stanowisko doradcy klienta!

Lokalizacja; Magnolia, Wrocław Fashion Outlet, Auchan Bielany Wrocławskie!

oferujemy

  • umowa zlecenie;
  • elastyczny grafik dostosowany do dyspozycyjności;
  • comiesięczny przydział ulubionych kaw i bonów dla Ciebie;
  • szkolenia wprowadzające;
  • pakiet Randstad PLUS (karta sportowa oraz opieka medyczna w atrakcyjnej cenie, zniżki, rabaty nawet do 50% na zakupy online).

zadania

  • obsługa i doradzanie klientom;
  • przygotowywanie kawy;
  • przyjmowanie towaru.

oczekujemy

  • posiadania badań sanepidarno epidemiologocznych lub chęci do jej wyrobienia;
  • motywacji do pracy.