doradca serwisowy - konsultant flotowego centrum operacyjnego in chorzów

job type
praca tymczasowa

location
chorzów, śląskie
job category
administracja biurowa
reference number
51290

Szukasz pracy pełnej wyzwań? Znasz się na samochodach? Dołącz do nas!

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • umowę o pracę tymczasową

zadania

  • wstępna telefoniczna diagnoza usterki
  • umawianie użytkowników do serwisu partnerskich
  • dobór części do zaplanowanych napraw i przeglądów
  • kontrola pracy serwisów partnerskich (zasadność napraw, zakres itd.)
  • koordynacja całego procesu obsługi technicznej Klienta flotowego

responsibilities

  • bardzo dobrej znajomości budowy samochodu
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • komunikatywności
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • zaangażowania
  • mile widziane doświadczenie w pracy w serwisie samochodowym lub sklepie z częściami samochodowymi
  • mile widziana znajomość tematyki samochodów ciężarowych