doradca techniczno-handlowy in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
Sprzedaż
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
57659
phone
+48 667 500 197

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie, oferuje bogaty pakiet socjalny, a do tego mieści się w Twojej najbliższej okolicy? Teraz możesz to sprawdzić! Dla naszego Klienta- lidera rynku wśród producentów profesjonalnej chemii budowlanej szukamy doradcy techniczno-handlowego!

oferujemy

  • profesjonalny pakiet szkoleń i możliwość rozwoju zawodowego
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie oraz możliwość uzyskania premii
  • opiekę medyczną
  • samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy
  • pozostałe narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonej pracy.

zadania

  • pozyskiwanie klientów z segmentu producentów okien i drzwi
  • sprzedaż technologii zwiększającej energooszczędność okien i drzwi
  • utrzymywanie pozytywnych relacji handlowych z klientami na terenie woj. mazowieckiego i całego kraju
  • promowanie marki firmy w segmencie producentów okien i drzwi

oczekujemy

  • znajomości rynku producentów okien i drzwi- warunek konieczny
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętności negocjacyjnych i sprzedażowych
  • dobrej znajomości języka angielskiego- warunek konieczny
  • dyspozycyjności
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • gotowości do częstych podróży służbowych- ok 50%-60% całego czasu pracy