elektromonter/ elektromonterka in katowice

job type
praca tymczasowa

location
katowice, śląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
experience
0-6 miesięcy
reference number
56735
phone
+48 605305109

Szukasz pracy na jedną zmianę, w dogodnej lokalizacji? Masz doświadczenie w pracy na montażu i chcesz się rozwijać? Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!

Obecnie dla naszego klienta z branży elektroenergetycznej, poszukujemy pracowników na stanowisko: monter/ka.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o pracę na cały etat
  • umowę o pracę tymczasową (opłacane składki ZUS, płatne urlopy)
  • pracę w systemie jednozmianowym: 6.00-14.00 ( z możliwością nadgodzin)
  • szkolenie stanowiskowe
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • program Randstad Plus (zniżki do kawiarni, pizzerii i na zakupy on-line, opieki medycznej oraz karty sportowej, dodatkowe ubezpieczenie na życie)

zadania

  • montaż układów pomiarowych
  • składanie obwodów zasilających i sterowniczych
  • realizacja planu produkcyjnego
  • wyposażenie rozdzielnic w aparaturę elektryczną

oczekujemy

  • umiejętności czytania symboliki/schematów elektrycznych
  • mile widziane doświadczenie w montażu aparatury elektrycznej
  • mile widziane uprawnienia SEP 1 kV
  • motywacji i chęci do pracy