elektromonter szaf sterowniczych, in gdańsk

job type
praca tymczasowa

location
gdańsk, pomorskie
job category
inżynieria
reference number
50469

Jesteś początkującym elektrykiem, posiadasz uprawnienia SEP? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie w montowaniu szaf sterowniczych? Właśnie dla naszego klienta, który zajmuje się automatyką przemysłową poszukujemy osób na stanowisko:

elektromontera,

oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie w Gdańsku Kokoszkach,
  • dogodny dojazd Pomorską Koleją Metropolitalna (PKM)
  • umowę o pracę tymczasową,
  • wynagrodzenie do 10 każdego miesiąca,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, w granicach od 3500 zł brutto,
  • pakiet korzyści RandstadPLUS: prywatna opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie i zniżki do sklepów,
  • pracę na dwie zmiany 6-14, 14-22, od poniedziałku do piątku,
  • możliwość korzystania z zakładowej stołówki w bardzo atrakcyjnej cenie

zadania

  • montowanie szaf sterowniczych,
  • montaż osprzętu elektrycznego i okablowania w maszynach,
  • prace instalacyjne na obiekcie (wykonywanie zasilania i okablowania linii produkcyjnych),
  • udział w rozruchu, uruchamianiu urządzeń, instalacji i systemów,

responsibilities

  • nie potrzebujesz doświadczenie chętnie nauczymy Cię wszystkiego od początku,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • świadectwa kwalifikacji „E” (SEP),

Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń na numer 697 400 214 lub zaaplikuj skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy ofertę !