elektromonter in gdańsk

job type
praca tymczasowa
salary
PLN 7,000 miesięcznie

location
gdańsk, pomorskie
job category
Technika
working hours
pełen etat
salary
experience
6-12 miesięcy
reference number
55987
phone
+48 697 400 214

Jeśli posiadasz minimum roczne doświadczenie w pracy jako elektromonter lub elektrotchnik, umiesz czytać schematy elektroniczne i elektryczne. Zaaplikuj bo szukamy własnie ciebie!

Nasz klient to firma z przeszło 100 letnią historią. To wiodący globalny dostawca rozwiązań dla przemysłu w zakresie techniki napędowej, sterowania i oprogramowania.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twoich umiejętności wiedzy i doświadczenia,
  • praca tylko na jedną zmianę od 6:30 do 14:30 od poniedziałku do piątku,
  • dogodny dojazd, zakład znajduję się przy stacji PKM,
  • możliwość pracy w globalnej firmie, która jest liderem w swojej działalności i o trzymała laur Diament Forbes'a 2018,
  • możliwość pracy z w kreatywnym zespole,
  • bonusy roczne,
  • system kafeteryjny,
  • dofinansowanie posiłków,
  • opiekę medyczną i wiele innych benefitów.

zadania

  • montaż i łączenie rozdzielnic i skrzynek elektrycznych, pulpitów kontrolno - sterowniczych, zgodnie z dokumentacją techniczną, schematami elektrycznymi oraz rysunkami gabarytowymi i zestawieniem materiałowym,
  • montaż mechaniczny rozdzielnic,
  • montaż urządzeń, szyn i materiałów pomocniczych zgodnie ze schematami
  • wykonywanie połaczeń sterowniczych i wysokoprądowych
  • weryfikacja i poprawa błędów w dokumentacji.

oczekujemy

  • uprawnienia SEP,
  • doświadczenie na stanowisku elektromontera min 1 rok,
  • wiedza zawodowa i techniczna,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • komunikatywność,
  • zorientowanie na wyniki,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego,