elektromonter in zabrze

job type
praca stała

location
zabrze, śląskie
job category
Instalowanie, Utrzymywanie, Naprawy/Konserwacja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
57670
phone
+48 691360148

Szukasz pracy w której możesz dobrze zarobić i podnieść swoje kwalifikacji zawodowe? Dodatkowo posiadasz doświadczenie w pracy na stanowisku elektromontera?Nie czekaj - wyślij nam swoje CV!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • wynagrodzenie do 5000 netto
  • świadczenia socjalne
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie jednozmianowej (7:00-15:00)
  • finansowanie specjalistycznych szkoleń branżowych i obsługi sprzętu
  • zdobycie cennego doświadczenia pod okiem profesjonalnej kadry
  • możliwość rozwoju i awansu
  • pracę od zaraz

zadania

  • wykonywanie prac antykorozji
  • układanie, montaż oraz testowanie między innymi kabli prądowych oraz przewodów pomiarowych
  • naprawa i wymiana elementów systemów ochrony katodowej

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego o specjalizacji elektryka
  • mile widziane doświadczenie w antykorozji biernej
  • uprawnień SEP do 1kV
  • mile widziane doświadczenie w branży gazowniczej
  • gotowości do wyjazdów służbowych
  • prawa jazdy kat ,,B"