elektryk w dziale utrzymania ruchu in katowice

job type
praca stała

location
katowice, śląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
60973
phone
+48 695 951 979

Utrzymanie ruchu to dla Ciebie wymarzona praca? System czterobrygadowy nie stanowi dla Ciebie problemu? Zaaplikuj :)

oferujemy

  • Ciekawą i wymagającą dużego zaangażowania pracę w międzynarodowym środowisku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Pakiet benefitów
  • Pracę w systemie zmianowym w ruchu ciągłym (4-brygadowym)
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Stabilne warunki zatrudnienia

zadania

  • Zapewnienie bezpiecznej, efektywnej i niezawodnej pracy linii produkcyjnych
  • Serwisowanie i przegląd maszyn
  • Udział w analizowaniu przyczyn awarii i podejmowaniu działań zapobiegawczych
  • Udział w optymalizacji planu przeglądów prewencyjnych
  • Zapewnienie ciągłej dostępności maszyn

oczekujemy

  • Wykształcenia minimum średnie elektryczne, uprawnienia SEP
  • Minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Diagnozowania i usuwania usterek elektrycznych, umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Zdolności analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Otwartości i umiejętność pracy w zespole
  • Gotowości do pracy zmianowej

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w utrzymaniu ruchu w zakładzie produkcyjnym
  • Uprawnienia na wózek widłowy
  • Uprawnienia na suwnice