elektryk in bolesławiec

job type
praca stała

location
bolesławiec, dolnośląskie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
52444

Pracodawca, który dba o pracownika może być Twoim pracodawcą.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dodatek za dyżury
  • 13 wynagrodzenie
  • prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin
  • możliwość objęcia ubezpieczeniem na życie
  • dofinansowanie do posiłków w stołówce przyzakładowej
  • darmową platformę e-larningową do nauki j. angielskiego j.niemieckiego
  • w ramach ZFŚS – min.: wczasy pod gruszą, paczki dla dzieci, świadczenia świąteczne, programy pożyczek i wsparcia w zdarzeniach losowych,
  • spotkania integracyjne

zadania

  • diagnostyka i naprawa maszyn, urządzeń, wyposażenia w zakresie sterowania elektrycznego, hydrauliki i pneumatyki,
  • wykonywanie prac montażowych i napraw elektrycznych,
  • naprawę i modernizację urządzeń elektrycznych,
  • wykonywanie czynności mechanicznych elektronarzędziami

responsibilities

  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętności diagnozowania i usuwania usterek
  • umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych
  • zdolności manualnych i psychotechnicznych
  • mile widziane posiadanie aktualnych uprawnień SEP