elektryk in chorzów

job type
praca stała

location
chorzów, śląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
57803
phone
+48 501333191

Rozpocznij pracę z najlepszą w swojej branży firmą w regionie. Wiele możliwości rozwoju, atrakcyjne warunki zatrudnienia. Dla naszego Klienta, znanej, międzynarodowej firmy z oddziałem w Chorzowie, poszukujemy pracowników na stanowisko elektryk. Aplikuj już dziś!

oferujemy

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie
  • pakiet ciekawych benefitów i dodatków (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta sportowa itp.)

zadania

  • testy ciągłości, izolacji dielektrycznych
  • poszukiwanie zwarć i uszkodzeń w wiązkach
  • czytanie list połączeń

oczekujemy

  • wykształcenie zawodowe (elektryczne)
  • znajomość rysuknku technicznego, montażowego
  • umiejętność posługiwania się zaciskarkami
  • doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka lub pokrewnym
  • znajomość prawa ohma
  • SEP do 1kV
  • dyspozycyjności do pracy 3-zmianowej