elektryk in nowa sól

job type
praca stała

location
nowa sól, lubuskie
job category
produkcja
job type
praca stała
reference number
51146

job description

Jesteś doświadczonym Elektrykiem ?

Pragniesz być częścią międzynarodowej firmy ?

Tworzyć ją na rynku nowosolskim od podstaw ?

Chcesz się rozwijać i szkolić ?

Dołącz do naszego zespołu !

oferujemy

  • umowę o pracę stałą- bezpośrednio z pracodawcą
  • wysokie wynagrodzenie
  • pakiet socjalny, m.in. dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • pracę w nowoczesnej firmie produkcyjnej
  • udział w rozbudowie linii produkcyjnej
  • dostęp do szkoleń
  • stabilne zatrudnienie w bardzo szybko rozwijającej się firmie

zadania

  • utrzymanie ciągłości pracy linii produkcyjnych
  • bieżąca kontrola maszyn produkcyjnych
  • realizowanie harmonogramów napraw
  • uczestnictwo w rozruchu nowej linii produkcyjnej
  • współtworzenie instrukcji napraw, dokumentacji technicznej
  • usuwanie pojawiających się usterek i awarii

responsibilities

  • wykształcenia min. średniego technicznego
  • min. 2-letniego doświadczenia w dziale technicznym produkcji
  • uprawnień energetycznych SEP do 1 kV
  • znajomości budowy maszyn
  • umiejętności obsługi  komputera
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym (4 brygady)

Zainteresowała Cię nasza oferta ?

Zadzwoń lub wyślij sms o treści "PRACA ELEKTRYK" pod numer 665 303 009 - oddzwonimy