engineering manager in szczecin

job type
praca stała

location
szczecin, zachodniopomorskie
job category
inżynieria
job type
praca stała
reference number
52686

Od lat pracujesz w dziale inżynieringu? Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem? Chcesz się rozwijać i udoskonalać procesy w firmie z zagranicznym kapitałem? Zgłoś się do nas. Mamy ciekawą ofertę pracy dla Ciebie.

oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon, samochód)

zadania

  • zarządzanie działem inżynierii produkcji i inżynierii procesu
  • nadzór nad rozwojem produktów
  • proponowanie zmian konstrukcyjnych działom R&D
  • nadzór nad poprawnością dokumentacji produktowej
  • rozwój narzędzi oraz procesów produkcyjnych dla nowych produktów
  • udoskonalanie procesów produkcyjnych
  • monitorowanie i optymalizacja czasów i kosztów wytworzenia produktów

responsibilities

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • doświadczenie przy przenoszeniu linii produkcyjnych z innych krajów
  • doświadczenie w zarządzaniu podległym zespołem
  • dobra znajomość j. angielskiego
  • dobra znajomość filozofii Lean i narzędzi 5s
  • znajomość systemów klasy ERP
  • umiejętność pracy w zespole, nastawienie na klienta