export manager in toruń

job type
praca stała

location
toruń, kujawsko-pomorskie
job category
Sprzedaż
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
57462
phone
+48 601544004

Jeśli moda to Twoja pasja, to ta oferta jest dla Ciebie! Nasz klient niemal od 30 lat działa w branży fashion. Jest polskim producentem wysokiej jakości asortymentu, z kategorii akcesoriów użytkowych, które w ostatnim czasie zyskały jeszcze bardziej na popularności i stały się niezwykle trendy. Jeśli masz już doświadczenie w branży i szukasz nowych wyzwań zawodowych, zapraszamy do przesłania CV!

oferujemy

  • dogodną formę zatrudnienia albo w oparciu o umowę o pracę albo na zasadzie działalności gospodarczej - jak wolisz!
  • pracę w trybie home office, a jeśli mieszkasz w Toruniu, zapraszamy do siedziby firmy, bo w zespole raźniej
  • wynagrodzenie składające się z komfortowej podstawy oraz prowizji od sprzedaży i obsługi zamówień
  • prowadzenie klienta od początku do końca (od pozyskania do realizacji każdorazowego zamówienia)
  • realny wpływ na to dobór partnerów biznesowych i warunki oferty dla nich
  • pracę przy ciekawych zindywidualizowanych projektach
  • całkowity wpływ na realizację każdego etapu projektu dla klienta
  • współpracę z projektantami, technologami, produkcją, marketingiem
  • udział w międzynarodowych targach

zadania

  • prowadzenie działań eksportowych na rynkach europejskich
  • pozyskiwanie nowych klientów z branży odzieżowej, sieci handlowych
  • rozwijanie sprzedaży u już pozyskanych klientów
  • całościowa obsługa zamówień klientów (typu private label)
  • budowanie długotrwałych i silnych relacji z klientami firmy oraz dbanie o dobry jej wizerunek

oczekujemy

  • doświadczenia w sprzedaży w branży tekstylnej, odzieżowej
  • portfel potencjalnych klientów zagranicznych będzie atutem
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej kontakty biznesowe
  • znajomości drugiego języka obcego (to będzie atutem)
  • obsługi pakietu MS Office
  • komunikatywności
  • dobrej organizacji pracy
  • samodzielności i umiejętności pracy w trybie pracy zdalnej
  • umiejętności budowania trwałych relacji biznesowych
  • kreatywności w zakresie wyszukiwani klientów, rozwijania sprzedaży
  • prawa jazdy kat. B (to będzie atutem)