finance manager in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
finanse / ekonomia
job type
praca stała
reference number
51585

Chcesz przenieść swoją karierę w finansach na następny poziom i objąć stanowisko kierownicze? Zarządzanie finansami w dynamicznie rowijającej się firmie jest spełnieniem Twoich oczekiwań?

Ta oferta jest dla Ciebie!

oferujemy

  • pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie w branży logistycznej

zadania

  • odpowiedzialność za finanse całej spółki polskiej
  • kształtowanie i realizacja strategii finansowej firmy
  • nadzór nad pracą działu finansowo - księgowego
  • współpraca z oraz raportowanie do zarządu
  • prowadzenie negocjacji z bankami
  • optymalizacja polityki podatkowej, struktury kosztów oraz majątku firmy
  • współpraca z audytorami i instytucjami zewnetrznymi
  • tworzenie sprawozdań finansowych i raportów
  • odpowiedzialność za obszary księgowości, podatków, kontrolingu
  • przygotowywanie rocznych i długoterminowych budżetów
  • tworzenie prognoz i analiz fianansowych
  • zarządzanie przepływami finansowymi
  • optymalizacja wewnętrznych procedur oraz systemów w organizacji
  • wspomaganie procesów decyzyjnych w firmie

responsibilities

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • doświadczenie 4-6 lat jako kontroler finansowy w dużej korporacji lub ok 8 lat jako manager finansowy w mniejszej firmie
  • doświadczenie w branży logistycznej, transportowej lub pokrewnych
  • znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego jest mile widziana
  • znajomość systemu WF-Fakir - mile widziana