frezer narzędziowy in bielsko-biała

job type
praca tymczasowa

location
bielsko-biała, śląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
working hours
pełen etat
experience
6-12 miesięcy
reference number
57964
phone
+48 603304706

Chcesz być częścią zespołu, który tworzy innowacyjne rozwiązania zmniejszające masę pojazdu, przeznaczone dla globalnego przemysłu motoryzacyjnego? Mamy idealną ofertę dla Ciebie!

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością nawiązania długiej współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie + bogaty pakiet premii
  • możliwość rozwoju zawodowego

zadania

  • frezowanie detali
  • dobieranie narzędzi obróbczych oraz parametru skrawania
  • przestrzeganie procesu technologicznego
  • kontrola jakości wytworzonego detalu

oczekujemy

  • wykształcenia technicznego
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
  • doświadczenia na maszynach sterowanych numerycznie
  • znajomości rysunku technicznego
  • umiejętności pracy w zespole
  • uprawnień do obsługi suwnic