front-end developer in katowice

job type
praca stała

location
katowice, śląskie
job category
Technologie informatyczne (IT)
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
55677
phone
+48 501 324 657

Jeśli Twoim celem jest praca w polskiej firmie, z rodzinną atmosferą, zaaplikuj!

oferujemy

  • pracę w zgranym i doświadczonym zespole
  • zatrudnienie w oparciu o formę B2B lub umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta multisport, zajęcia językowe itp.)
  • możliwości rozwoju poprzez udział w licznych szkoleniach i konferencjach
  • elastyczne godziny pracy

zadania

  • projektowanie przedniej warstwy aplikacji
  • dbałość o konstruowanie kodu wysokiej jakości
  • realizacja oczekiwań klienta

oczekujemy

  • co najmniej dwuletniego doświadczenia w rozwoju projektów frontendowych
  • znajomości technologii: HTML, JS, CSS, Angular
  • dobrej znajomości języka angielskiego