gl accountant in wrocław

job type
praca stała

location
wrocław, dolnośląskie
job category
finanse / ekonomia
job type
praca stała
reference number
52367

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy spedycyjnej, która zagwarantuje szerokie możliwości rozwoju, aktualnie poszukuję osoby na stanowisko GL Accountant!

oferujemy

  • pracę u światowego lidera w swojej branży
  • możliwość rozwoju oraz zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności
  • aktywne uczestnictwo w międzynarodowych projektach
  • niezbędne narzędzia pracy
  • świetną atmosferę w kulturze wzajemnego szacunku i zaufania

zadania

  • księgowanie wyciągów bankowych
  • czynności związane z zamknięciem miesiąca oraz przygotowywaniem sprawozdań finansowych lub innych raportów (rachunek zysków i strat)
  • dokonywanie księgowań w księdze głównej

responsibilities

  • co najmniej rocznego doświadczenia w obszarze księgowości
  • min. wykształcenia wyższego niepełnego w obszarze rachunkowości, finansów
  • biegłej znajomości języka angielskiego
  • bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office (szczególnie Excel)
  • wysokiego poziomu przywiązywania uwagi do szczegółów
  • otwartości na naukę i nowe doświadczenia