główna księgowy / główny księgowy z angielskim in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
finanse / ekonomia
job type
praca stała
reference number
52105

Masz kilkuletnie doświadczenie w księgowości, kierunkowe wykształcenie i znasz krajowe oraz międzynarodowe standardy oraz doświadczenie w wykonywaniu miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych oraz bilansów okresowych? Do tego świetnie znasz angielski? Mamy pracę dla Ciebie! Międzynarodowa firma logistyczna szuka Głównego Księgowego / Głównej Księgowej do swojego SSC, które znajduje się na warszawskim Mokotowie.

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowa o pracę na czas określony (7 miesięcy) a następnie na czas nieokreślony
  • pracę w komfortowym biurze na warszawskim Mokotowie (ul. Domaniewska) oraz jako członek świetnego zespołu
  • szeroki pakiet benefitów: lekcje business english dla każdego, prywatna opieka medyczna, karta sportowa, parking rowerowy i prysznice w biurze, eventy sportowe, owoce i warzywa w biurze, prezenty świąteczne i okolicznościowe

zadania

  • nadzór nad całokształtem działań księgowych prowadzonych w spółce
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • zapewnienie prawidłowego i terminowego dokonywania operacji księgowych
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • raportowanie do instytucji zewnętrznych (US, GUS, NBP)
  • uzgadnianie kont
  • zamknięcia miesiąca
  • przygotowanie i analiza sprawozdań finansowych i bilansów oraz raportów na potrzeby zarządu
  • wsparcie pozostałych działów organizacji w zakresie dostarczania wymaganych informacji z zakresu rachunkowości i finansów
  • prowadzenie projektów wewnętrznych (w tym także informatycznych) mających na celu usprawnienia procesów i procedur wewnątrz działu księgowości oraz całej spółki

responsibilities

  • kilkuletniego doświadczenia zawodowego w obszarze księgowości
  • wyższego wykształcenia kierunkowego: finanse, ekonomia, rachunkowość
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • bardzo dobrej znajomości zasad księgowości według standardów krajowych i międzynarodowych
  • znajomość sytemu SAP - będzie bardzo dużym atutem
  • doświadczenia w wykonywaniu miesięcznych i rocznych sprawozdań finansowych oraz bilansów okresowych
  • znajomości zintegrowanych systemów finansowo-księgowych
  • bardzo dobra znajomości programów z pakietu MS Office (w szczególności programu Excel)
  • doskonałych zdolności komunikacyjnych oraz wysokich kompetencji interpersonalnych
  • osoby samodzielnej w wykonywaniu zadań i rozwiązywaniu problemów oraz odpowiedzialnej i rzetelnej