handlowiec branża transportowa in świdnik

job type
praca stała

location
świdnik, lubelskie
job category
Handel detaliczny, Handel Hurtowy
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
58335
phone
+48 501 327 937

Masz doświadczenie handlowe? Znasz branżę przemysłową? A może masz doświadczenie w obszarze transportu gabarytowego? Mamy coś dla Ciebie! Aplikuj na stanowisko Handlowca do firmy o stabilnej pozycji na rynku międzynarodowym, z nowoczesnym stylem zarządzania.

oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe plus premie uzależnione od wyników oraz zaangażowania
  • obiady finansowane w stu procentach przez firmę
  • dużą samodzielność w działaniu
  • szkolenia wdrażające w tym zagraniczne
  • opiekuna podczas okresu wdrożenia

zadania

  • utrzymywanie relacji z obecnymi klientami firmy
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • kalkulowanie ofert handlowych
  • negocjacje warunków handlowych, w tym coroczne ustalanie cen w kontraktach długoterminowych
  • raportowanie wyników

oczekujemy

  • biegłej znajomości języka angielskiego
  • doświadczenia w pracy na stanowisku handlowym w branży transportowej lub przemysłowej - produkcja gabarytów
  • znajomości technik sprzedaży
  • umiejętności budowania i utrzymywania relacji
  • samodzielności w organizacji własnej pracy
  • mile widziana znajomość j.niemieckiego lub włoskiego