hr business partner in warszawa

job type
praca stała

location
warszawa, mazowieckie
job category
human resources / zasoby ludzkie
job type
praca stała
reference number
52306

Rola HR Business Partnera wspiera zarządzanie i rozwój zespołów w sposób budujący zaangażowanie i identyfikację z firmą, co finalnie przekłada się na wymierny wynik finansowy.

Dołącz do działu wewnętrznego HR Randstad Polska i miej wpływ na rozwój naszej firmy.

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • pakiet świadczeń pozapłacowych
  • premie co pół roku
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • miłą, pełną wyzwań atmosferę pracy

zadania

  • bieżące wsparcie kadry menedżerskiej
  • doradztwo dotyczące tworzenia optymalnych struktur personalnych
  • identyfikowanie i pomaganie w rozwiązaniu trudnych sytuacji
  • realizacja działań wspierających efektywność pracowników i zespołów
  • podejmowanie działań wzmacniających zaangażowanie pracowników
  • kształtowanie i realizacja procesu ocen pracowniczych;
  • kształtowanie wdrażanie zasad awansów i promocji
  • udział w zarządzaniu wynagrodzeniami i benefitami
  • dbanie o komunikację wewnętrzną oraz przestrzeganie wewnętrznych zasad i procedur w zakresie realizacji polityki HR
  • monitorowanie, raportowanie i analiza wskaźników HR (w tym rotacja pracowników)

responsibilities

  • minimum 3 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w obszarze General HR
  • umiejętności współpracy z kadrą menedżerską
  • dojrzałości biznesowej; zorientowania na rezultaty; odpowiedzialności, zaangażowania;
  • umiejętności analitycznego myślenia i formułowania wniosków;
  • umiejętności budowania długotrwałych relacji;
  • umiejętności zarządzania zmianą;
  • znajomocić języka angielskiego na poziomie minimum bardzo dobrym
  • dostępności do podróży służbowych