inside sales representative - doradca handlowy in kajetany

job type
praca stała

location
kajetany, mazowieckie
job category
Sprzedaż
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
6-12 miesięcy
reference number
57827
phone
+48 693920242

Dla jednego z naszych największych klientów, międzynarodowej firmy, wielokrotnie nagradzanej w rankingu najlepszych pracodawców w Polsce i na świecie "Great place to work" z siedzibą w Kajetanach poszukujemy kandydatek i kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

doradca handlowy - inside sales representative

oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej korporacji
  • atrakcyjną platformę benefitową Randstad PLUS - dostęp do zniżek i rabatów w sklepach i restauracjach, opiekę medyczną i kartę sportową w atrakcyjnej cenie - więcej informacji na stronie głównej Randstad

zadania

  • aktywna sprzedaż produktów firmy (opatrunki, wenflony) poprzez telefoniczny kontakt z klientem
  • przygotowanie ofert dla klientów
  • utrzymywanie i rozwijanie bazy klientów
  • współpraca z partnerami handlowymi
  • przygotowywanie i wysyłanie materiałów marketingowych do klientów

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe
  • doświadczenie w sprzedaży w branży medycznej będzie dodatkowym atutem
  • dobra prezencja przez telefon
  • mile widziane doświadczenie w wykonywaniu wielu połączeń telefonicznych dziennie
  • mile widziane doświadczenie w pracy w CRM
  • doskonałe umiejętności komunikacji werbalnej