inżynier ds. analizy defektu in wrocław

job type
praca stała

location
wrocław, dolnośląskie
job category
Przemysł
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
57979
phone
+48 697 700 323

Dołącz do stabilnej firmy, która systematycznie rozbudowuje swoją pozycję uznanego dostawcy materiałów.

oferujemy

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę
  • Benefity takie jak: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie
  • W całości opłacone kursy języka angielskiego,
  • Przejrzystą ścieżkę kariery
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe
  • Możliwość wzięcia udziału w szkoleniach zagranicznych (możliwość odbycia szkoleń w Korei, Chinach lub USA)
  • Dofinansowanie posiłków w kantynie
  • Możliwość otrzymania pakietu relokacyjnego

zadania

  • Przygotowanie uniwersalnego procesu analizy wadliwych produktów,
  • Wybór, ocena i zakup niezbędnego sprzętu pomiarowego,
  • Planowanie, wykonywanie, śledzenie i doskonalenie procesów analizy defektów baterii i jej komponentów,
  • Tworzenie dokumentacji i raportów zgodnie z wymogami (krajowymi i międzynarodowymi), prezentacja wyników,
  • Kontrola niepowodzeń w reprodukcji i ocena skarg klientów w projektach rozwojowych

oczekujemy

  • Wykształcenia wyższego technicznego,
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych
  • Analitycznego umysłu i umiejętności rozwiązywania problemów
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Innowacyjności i bardzo dobrej organizacji pracy.