inżynier ds. analizy ogniw (litowo-jonowych) in wrocław

job type
praca stała

location
wrocław, dolnośląskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
57980
phone
+48 697 700 323

Weź udział w tworzeniu jednej z największych inwestycji greenfield w Europie! Dołącz do międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży automotive i rozwiń swoją karierę na Dolnym Śląsku!

oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość współtworzenia nowej inwestycji od zera
  • pakiet benefitów (m. in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do kantyny pracowniczej)
  • bezpłatna nauka języka angielskiego
  • szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe

zadania

  • analiza wadliwych ogniw w wewnętrznych i zewnętrznych laboratoriach
  • wykonywanie analizy niszczenia komórek
  • raportowanie statusu i wyników przeprowadzonych testów
  • tworzenie dokumentacji i raportów zgodnie z wymogami
  • wybór, ocena i zakup niezbędnego sprzętu pomiarowego
  • tworzenie dokumentacji i raportów oraz wsparcie przy tworzeniu procesów związanych z analizą komórek
  • doskonalenie procesów na danym obszarze

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych
  • analityczny umysł i umiejętność rozwiązywania problemów
  • znajomość pakietu MS Office
  • innowacyjność i bardzo dobra organizacja pracy