inżynier ds. jakości in wrocław

job type
praca tymczasowa

location
wrocław, dolnośląskie
job category
inżynieria
reference number
52466

Zastanawiałeś się kiedyś, jak to jest pracować w międzynarodowej firmie, która inwestuje w ludzi i w nowoczesne technologie oraz oferuje bogaty pakiet socjalny ? Teraz możesz to sprawdzić! Wystarczy tylko, że prześlesz nam swoje CV !

oferujemy

  • zatrudnienie na zastępstwo - 1 rok
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie

zadania

  • zapewnienie jakości wyrobów
  • wspomaganie uruchomień produkcji nowych wyrobów w obszarze jakości
  • współpraca przy tworzeniu i walidacji metod testowych
  • udział w tworzeniu planów kontroli oraz standardów wizualnych
  • monitorowanie i analizę kluczowych dla organizacji wskaźników jakościowych oraz definiowanie planów poprawy do wyeliminowania powstałych niezgodności
  • współpracę z działem produkcji i działem inżynierów procesowych w celu poprawy jakości produktu
  • tworzenie procedur jakościowych
  • udział w procesie rozpatrywania reklamacji
  • udział w kwalifikacji procesów

responsibilities

  • wykształcenie wyższe techniczne; - preferowana technologia chemiczna
  • doświadczenie w pracy związanej z jakością
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, MiniTab)
  • praktyczna znajomość wymagań normy ISO 9001
  • praktyczna znajomość narzędzi jakościowych oraz statystycznych
  • nastawienie na realizację wyznaczonych celów, szybkość działania i podejmowania decyzji
  • komunikatywność