inżynier jakości klienta in strzelce opolskie

job type
praca stała

location
strzelce opolskie, opolskie
job category
Przemysł
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
57911
phone
+48 504143979

Dołącz do branży automotive i rozwijaj się w ramach struktur działu inżynierii jakości w międzynarodowej firmie!

oferujemy

  • rozwój zawodowy i zdobycie nowego doświadczenia w branży motoryzacyjnej
  • udział w ciekawych projektach
  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • duży wpływ na efekty swojej pracy
  • oferujemy dostęp do benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie dojazdów i kantyny, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe, pakiet relokacyjny

zadania

  • bezpośredni kontakt z klientem w zakresie procesów, reklamacji i projektów
  • przygotowywanie, nadzorowanie i ewaluacja audytów klienta / wizyt u klienta
  • ocena wyników analiz i zgłaszanie do działów rozwoju, planowania, produkcji i jakości w celu oceny ryzyka
  • organizacja i monitorowanie pozostałego stanu części w obrębie działu
  • przestrzeganie procedur dotyczących różnych procesów kluczowych i wspomagających w zakresie odpowiedzialności
  • optymalizacja procesów i procedur w obrębie jednostki organizacyjnej
  • wdrażanie wymagań klienta oraz normy ISO TS 16949
  • odpowiedzialność za zatwierdzanie pierwszych egzemplarzy zgodnie z PPAP/PPF od dostawców i rekwalifikacja

oczekujemy

  • minimum 3-letniego doświadczenia w powyższym zakresie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • właściwa dla branży samochodowej wiedza dotycząca systemu zarządzania jakością VDA, IATF oraz narzędzi jakości, np. FMEA, metoda 8D / arkusz rozwiązań A3, PCD / PDCA, ISO TS 16949,
  • mile widziana znajomość SAP
  • bardzo dobrej znajomości MS Office.
  • umiejętności rozwiązywania problemów i szybkiego reagowania.
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz kreatywności.
  • umiejętności pracy w zespole oraz dzielenia się wiedzą.