inżynier jakości in opole

job type
praca stała

location
opole, opolskie
job category
Administracja, Obsługa techniczna
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
12-24 miesiące
reference number
61483
phone
+48 605 264 417

Nowoczesna firma międzynarodowa z sektora Automotive poszukuje specjalistów!

Zrób kolejny krok w swojej karierze zawodowej i aplikuj już teraz!

oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
  • pracę w systemie 1 zmiany
  • możliwości rozwoju w strukturach firmy
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

zadania

  • opracowywanie dokumentacji jakościowej
  • koordynowanie przepływu informacji pomiędzy klientami i dostawcami
  • koordynowanie działań związanych z reklamacjami
  • monitorowanie wskaźników jakościowych oraz przygotowywanie raportów
  • udział w audytach klientów
  • zapewnienie zgodności z procedurami jakościowymi

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość narzędzi rozwiązywania problemów
  • znajomość ISO 9001, IATF 16949, 8D, APQP, PPAP, SPC, FMEA
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale jakości
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • dobra znajomość procedur produkcyjnych
  • doświadczenie we współpracy z klientami oraz dostawcami
  • analityczne podejście do zadań
  • umiejętność dobrej organizacji pracy