inżynier pomiarów in strzelce opolskie

job type
praca stała

location
strzelce opolskie, opolskie
job category
Wytwarzanie, Produkcja
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
57941
phone
+48 504143979

Dołącz do międzynarodowej firmy automotive i rozwijaj się w ramach sekcji inżynierii jakości!

oferujemy

  • rozwój zawodowy i zdobycie nowego doświadczenia w branży motoryzacyjnej
  • udział w ciekawych projektach
  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • duży wpływ na efekty swojej pracy
  • oferujemy dostęp do benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie dojazdów i kantyny, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe, pakiet relokacyjny

zadania

  • pomiarów części seryjnych, prototypowych, pierwszych egzemplarzy
  • programowania zadań i wykonywania pomiarów (CMM Zeiss) z wykorzystaniem stołu obrotowego
  • stosowania norm metrologicznych oraz specyfikacji klienta (np. podczas obliczeń tolerancji)
  • opracowywania dokumentacji metrologicznych w obrębie zakresu zadań oraz obszarów stycznych
  • kalibracji stałych sprawdzianów, regulatorów i części referencyjnych w systemach pomiaru współrzędnych z dokumentacją
  • kontroli programów pomiarowych pod kątem zgodności z normami i specyfikacją Klienta
  • zapewniania zgodności stosowanej metody kontroli z rysunkami i regulacjami
  • współdziałania w rozpatrywaniu reklamacji dostawców i Klientów w oparciu o technikę pomiarową
  • przeprowadzania analiz systemu pomiarowego
  • nadzorowania procesów związanych z analizą błędów
  • pielęgnacji i czyszczenia urządzeń pomiarowych
  • mile widziane doświadczenie w tworzeniu programów w zakresie produkcji półosi (geometria bieżni)

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego, kierunkowego
  • min. 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomości programowania maszyny ZEISS
  • język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym
  • praktyczne doświadczenie w tworzeniu i opracowywaniu procesów pomiarowych
  • szkolenie pracownikow
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel)
  • komunikatywnej znajomości języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • samodzielności w rozpoznawaniu problemów i wdrażaniu rozwiązań
  • bardzo dobrej umiejętności analitycznego i logicznego myślenia