inżynier procesu malowania in strzelce opolskie

job type
praca stała

location
strzelce opolskie, opolskie
job category
Przemysł
job type
praca stała
working hours
pełen etat
experience
powyżej 24 miesięcy
reference number
57935
phone
+48 697 700 323

Pracuj dla naszego klienta w branży automotive i zdobądź doświadczenie w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku!

oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Bogaty pakiet socjalny (m. in. karta Multisport, prywatne ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna enel-med.).
  • Przejrzystą ścieżkę kariery.
  • Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe oraz możliwość zdobywania wiedzy w fabryce w Korei, Chinach lub USA.
  • Darmowe kursy języka angielskiego.
  • Możliwość otrzymania pakietu relokacyjnego.

zadania

  • optymalizacja ​procesu malowania, aplikatora i dostarczania farby,
  • projektowanie, wdrażanie i śledzenie poprawy oprogramowania​ ​robotów,
  • ​ko​ordynacja przebiegów próbnych i popraw​y​ jakości procesu lakierowania,
  • ​prowadzenie działań optymalizujących koszty pracy urządzeń i działania procesów,
  • ​szkolenie pracowników z zakresu procesu malowania,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej, procesowej

oczekujemy

  • wykształcenie wyższe (mile widziane: chemia, mechanika, budowa maszyn)
  • m​in. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży automotive)
  • ​znajomość procesów​ malowania/lakieriniczych​ i zasad działu farb,
  • ​znajomość języka angielskiego lub niemieckiego ​w stopniu komunikatywnym,
  • ​o​gólna wiedza na temat systemów kontroli produkcji / planowania
  • ​mile widziana znajomość SAP ​
  • ​​znajomość analizy statystycznej​, znajomość rysunku technicznego ​
  • umiejętność dzielenia się wiedzą i pracy w grupie