inżynier procesu (przetwórstwo tworzyw sztucznych) in zabrze

job type
praca stała

location
zabrze, śląskie
job category
inżynieria
job type
praca stała
reference number
52383

W związku z dynamicznym rozwojem firmy naszego Klienta, międzynarodowej organizacji produkcyjnej, poszukujemy utalentowanych osób, które zechcą być częścią zespołu!

oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

zadania

  • dbanie o prawidłowość przebiegu procesów technologicznych kształtowania i obróbki tworzyw sztucznych - HDPE w firmie
  • wypracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań technicznych i technologicznych w procesie produkcji
  • nadzór nad przeprowadzaniem prób technologicznych oraz wprowadzania nowych rozwiązań
  • aktywne uczestnictwo w definiowaniu wymagań oraz zamawianiu narzędzi
  • optymalizacja procesów produkcyjnych również pod kątem zdolności produkcyjnych linii
  • opracowywanie oraz zarządzanie dokumentacją konstrukcyjną i technologiczną
  • udział w rozwiązywaniu problemów konstrukcyjnych, technologicznych i jakościowych
  • wspieranie procesu kalkulacji nowych wyrobów oraz projektowania i budowy nowych narzędzi na potrzeby produkcji
  • przygotowanie obliczeń, zestawień materiałowych i innych raportów

responsibilities

  • wykształcenia wyższego kierunkowego - technicznego lub chemicznego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku (min. 1,5 roku)
  • doskonałej znajomości technologii przetwarzania tworzyw sztucznych – HDPE
  • znajomości oprogramowania wspierającego projektowanie np. AutoCAD
  • zdolności do aktywnego wspierania produkcji, utrzymania ruchu i jakości w zakresie procesu kształtowania (szkolenia, dokumentacja)
  • dobrej znajomości języka angielskiego